The Daily Beast: Путінське пропагандистське телебачення бреше про свою популярність

1 коментувати
Рейтинги кремлівського рупора сильно завищені, а сама агітпропмашіна RT провалює свою місію
Ілюстрація Alex Williams / The Daily Beast

Рейтинги кремлівського рупора сильно завищені, а сама агітпропмашіна RT провалює свою місію

Популярний сайт The Daily Beast виявив, що дані про високі рейтинги російського пропагандистського телеканалу Russia Today надходять тільки від самого RT

Видання опублікувало розслідування під назвою Путінське пропагандистське телебачення бреше про свою популярність, в якому говориться, що незалежних даних про високі рейтинги кремлівських пропагандистів ніде немає. А звіт, на який посилається RT, ніде не опублікований.

"Його ролики на YouTube з найбільш високою відвідуваністю, приміром, найчастіше стосуються "метросексуалів, бомжів і т. д.", а не чогось політичного", - оцінює автор успішність RT.

Джерела видання, які раніше були співробітниками конкурента RT РИА Новости, надали дані про те, що рейтинги кремлівського рупора сильно завищені, а сама агітпропмашина RT провалює свою місію і точно не виправдовує вкладених в неї величезних сум.

Екс-співробітник РИА Новости Василь Гатов стверджує, що документи про провал RT свого основного завдання були призначені для високопоставлених кремлівських чиновників.

"З перших днів існування RT, щось завжди бентежило мене. RT вперто робив вигляд, що він набагато більш важливий і масштабний, ніж може бути підтверджено будь-якими даними. У той час як внутрішня звітність RT повідомляє уряду Росії, що їм вдалося перевершити CNN і ВВС з точки зору глядацької аудиторії, ніяких ознак цього не може бути знайдено в надійних даних, аудиті та перевірках зарубіжних джерел. Їх зростання в соціальних медіа, про яке повідомляється в кожній публічній заяві RT, також виглядає підозріло", - говорить Гатов.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: