Тереза ​​Мей прокоментувала звільнення Джонсона

10 липня 2018, 01:40
2262
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тереза ​​Мей написала листа Борису Джонсону

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей написала листа екс-главі Міністерства закордонних справ Борису Джонсону, в якому повідомила, що здивована його рішенням піти у відставку.

Прем'єр-міністр Великої Британії подякувала Джонсону за його роботу та зазначила, що "здивована й розчарована" його рішенням.

"Мені шкода - й я трохи здивована - отримати лист після продуктивного обговорення в Чекерс у п'ятницю та формування комплексної та детальної пропозиції щодо Brexit", - написала Тереза ​​Мей.

Лист опублікував жураліст видання The Times Сем Коутс.

Нагадаємо, що 9 липня очільник МЗС Великої Британії Борис Джонсон пішов у відставку через новий план прем'єр-міністра Терези Мей щодо "м'якого" виходу з Європейського Союзу. Новим главою МЗС став міністр охорони здоров'я Джеремі Хант.

Під час 12-годинної зустрічі Кабінету міністрів Великої Британії було підписано план створення вільної торговельної зони між Британією та ЄС, яка буде стосуватися промислової і сільськогосподарської продукції.

Серед деяких прихильників більш жорсткого Brexit план прем'єр-міністра Мей викликав обурення через те, що, на їхню думку, така стратегія залишає країну в колишній залежності від Євросоюзу.