Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Суд у Берліні заборонив учительці початкової школи носити на роботі мусульманську хустку

10 травня, 06:59
360
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Суд став на захист суперечливого закону, який діє в німецькій столиці

Суд із трудових суперечок Берліна відхилив позов вчительки, яка хотіла вести уроки в початковій школі в традиційній мусульманській хустці, передає DW.

Як зазначається, суддя обґрунтував своє рішення законом про нейтральність, який діє в Берліні з 2005 року, "ставши таким чином на захист документа, щодо якого існують суперечки в політичних колах".

Цей закон забороняє вчителям початкових шкіл і держслужбовцям носити на робочому місці одяг або інші речі, які мають релігійні або ідеологічні символи.

Як зазначається, позивачка хотіла проводити заняття в початковій школі, але через її бажання носити хустку в класі жінку перевели на інше місце роботи - в школу професійної освіти, де навчаються старші учні. У таких діях вчителька вбачає порушення її конституційного права на свободу релігії. Однак судді порушень в діях щодо жінки не бачать і наполягають на дотриманні закону про нейтралітет.

Видання зазначає, що рішення ще може бути оскаржене в суді вищої інстанції.

Раніше повідомлялося, що суд ЄС прийняв рішення, згідно з яким європейські роботодавці мають право забороняти працівницям носити мусульманські хустки на робочому місці. Рішення Європейського суду оскарженню не підлягають.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 08:26

article_img
WP: Сенату США підготували нову доповідь про втручання РФ у вибори на користь Трампа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися