Суд Невади вперше за 12 років схвалив смертний вирок

11 травня 2018, 06:45
364
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Скотт Дозіер був засуджений до смерті в 2007 році

Фото: reviewjournal.com

Суд американського штату Невада вперше за 12 років схвалив смертний вирок, передає Associated Press з посиланням на постанову суду.

Скотт Дозіер був засуджений до вищої міри покарання в 2007 році. Як повідомляється, влада штатів мала намір використати для смертельної ін'єкції комбінацію трьох препаратів, яка раніше ніколи не застосовувалася. Тому захист вимагав скасувати страту - не виключено, що нова ін'єкція може спрацювати неналежним чином і, зокрема, призвести до мук засудженого. Також, за даними Американського союзу захисту громадянських свобод, одну з трьох речовин у Неваді заборонено застосовувати навіть для приспання домашніх тварин.

Сам Дозіер заявляв, що хотів би, щоб вирок був виконаний, як можна швидше, і йому все одно, які препарати будуть використані для цього.

Суд у кінцевому рахунку відкинув претензії адвокатів і постановив, що страта повинна бути проведена, "відповідно до встановлених процедур". Це означає, що буде використана нова комбінація препаратів.

Дозіер стане першим ув'язненим, страченим в Неваді з 2006 року. Останнім був Деріл Мек, засуджений до вищої міри покарання за згвалтування та вбивство, вчинені в 1988 році.

Як наголошується в повідомленні, Дозіер був засуджений за вбивства в Арізоні і Лас-Вегасі. За версією слідства, він убив 22-річного чоловіка і розчленував его.Також він був визнаний винним у вбивстві першого ступеня в 2005 році.

Нагадаємо, в Індії запровадили смертну кару за згвалтування дівчаток.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект