Створення Нацгвардії РФ. Кремль готується до потрясінь і революції з широким застосуванням зброї - журналіст

2 коментувати
Функції російської НГ більш широкі, ніж у Нацгвардії України
Фото: Ю. В. Мухін/vvmvd.ru

Функції російської НГ більш широкі, ніж у Нацгвардії України

Головний редактор українського інтернет-видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов вважає, що створення Нацгвардії РФ є підготовкою до внутрішніх потрясінь і революції з широким застосуванням зброї

Зокрема, на думку журналіста, РФ створює нову силову структуру, як відповідь на зростаючу міжнародну ізоляцію, в тому числі, вона створена на основі вивчення досвіду війни в Україні.

Порівнюючи НГУ і нове силове російське відомство, Бутусов пише, що функції НГ РФ більш широкі, ніж у НГУ - але очевидно, що при створенні цього відомства був використаний український досвід.

"Навесні 2014-го Нацгвардія виявилася найбільш дієздатною силовою структурою в Україні в умовах неоголошеної війни, і внесла вирішальний внесок у зміну обстановки на сході і в центрі, забезпечивши прикриття мобілізаційного розгортання армії в умовах вторгнення", - пише Бутусов в Facebook.

Так, НГ РФ створена як Федеральна служба, і вона об'єднує в собі не тільки силові структури, але і сервісні організації. Далі журналіст перераховує елементи, що входять в структуру НГ РФ і її завдання (збережена оригінальна орфографія - Ред.):

1. Органи контролю обігу зброї МВС.
2. Позавідомчу охорону МВС, підприємство "Охорона".
3. Всі підрозділи спецназу МВС - СОБР і ОМОН.
4. Центр оперативного реагування та авіації МВС.

Завдання:

1. Громадська безпека.
2. Проведення контртерористичних операцій. (контртерористична операція - це більш широке поняття, ніж АТО в Україні, з куди більшими правами на застосування зброї - тобто простіше кажучи, право стріляти по кожній підозрілій людині в зоні ХТО).
3. Боротьба з екстремізмом (це поняття з РФ - право бити будь-яку підозрілу людину на будь-якому мітингу).
4. Участь у територіальній обороні РФ.
5. Участь в охороні держкордону.
6. Охорона об'єктів та вантажів.
7. Нагляд за обігом зброї.

"Судячи з ресурсів і завдань, Путін вирішив об'єднати в один кулак всі спецпідрозділи швидкого реагування, і зробити їх стрижнем організації територіальних формувань. Думаю, тепер вони будуть створювати територіальні формування - на основі власників зброї і охоронних структур. Тобто всі озброєні і всі організовані люди на місцях будуть або стояти на обліку або безпосередньо підпорядковуватися Нацгвардії РФ", - вважає він.

Зацікавила журналіста і концепція мобілізації всіх озброєних людей, охоронних структур. Це дозволить у разі початку масових заворушень мобілізувати допоміжні загони, забезпечити їх озброєння, а також відразу ж взяти під контроль усю легальну зброю. Також в розпорядження командування будуть миттєво підпорядковані всі місцеві охоронні структури.

На думку журналіста, це показую, що РФ готується до внутрішніх потрясінь і революції з широким застосуванням зброї.

Нагадаємо, 5 квітня президент Росії Володимир Путін оголосив про створення в Росії Національної гвардії на базі Внутрішніх військ МВС.

Главою російської Національної гвардії призначений генерал Віктор Золотов, який до 2013 року був керівником Служби охорони президента, а з 2014 року командував Внутрішніми військами.

Національна гвардія буде напряму підпорядковуватися президенту РФ.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: