Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Стрілянина в школі Флориди: стрільцю загрожує смертна кара

22 лютого, 00:27
1092
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сторона звинувачення передбачає 19-річному стрілку Ніколасу Крузу смертельний вирок

Сторона обвинувачення у справі 19-річного стрільця Ніколаса Круза, який минулого тижня позбавив життя 17 людей у старшій школі штату Флорида, передбачає смертний вирок нападнику, тоді як як адвокати просять обмежитися довічним ув'язненням, повідомляє The Wall Street Journal.

"Адвокати, які прагнуть уникнути страти Ніколаса Круза за стрілянину минулого тижня в школі Паркленда (штат Флорида), можуть натрапити на значну перешкоду – історичну кількість винесених у штаті смертних вироків, що ставить його на другу позицію за їхньою кількістю у США", - зазначає видання.

Громадський захисник округу Бровард, чий офіс представляє Круза, заявив, що 19-річний підозрюваний був готовий визнати провину, якщо прокурори погодяться не на смертний вирок, а довічне ув'язнення без можливості перегляду про звільнення. Це, на думку адвокатів, дозволить уникнути багатьох років судового процесу та звернень, які можуть турбувати сім'ї загиблих і постраждалих.

Державний прокурор у справі ще не оголосив офіційну позицію, зауваживши напередодні, що зробить це "у відповідний час". Однак він також зазначив, що справа "безумовно, належить до того типу, для якого була встановлена смертна кара".

Як зазначає видання, у Флориді активно застосовується смертна кара. Зокрема, наразі у штаті налічується 348 засуджених до смертної кари, що за статистикою трохи менше, ніж в американському штаті Каліфорнія.

Нагадаємо, 14 лютого в американському містечку Паркленд, штат Флорида, сталася стрілянина в середній школі Марджорі Стонман Дуглас, жертвами якої стали 17 осіб.

На місці події затримали колишнього учня школи - 19-річного Ніколаса Круза. Він зізнався в скоєному.