Стартапери створили сайт з базою безкоштовного житла для мігрантів

0 коментувати
Сайт був створений за зразком популярного сайту оренди житла Airbnb

Сайт був створений за зразком популярного сайту оренди житла Airbnb

Троє молодих підприємців з Нідерландів запустили веб-сайт Refugee Hero для пошуків тимчасового житла для біженців, які намагаються перебратися в Європу

Як повідомляє AFP, сайт був створений за зразком популярного сайту оренди житла Airbnb всього за чотири дні й запущений в понеділок.

На сайті розміщувати свої оголошення можуть організації, такі як церкви, школи і мечеті, надавши інформацію про те, скільки місця вони можуть здати безкоштовно.

Зазначається, що на даний момент вже 63 людини зареєстрували свої будинки на сайті, є житло не тільки в Нідерландах, але також в Ірландії, Чехії, Франції і навіть Швеції.

Один із співзасновників Джамал Улел розповів, що ідея народилася минулого тижня, коли він обговорював з друзями найгіршої міграційної кризи в Європі з часів Другої світової війни.

Співавтори майбутнього сайту з'ясували, що в 2014 році Нідерланди витратили майже 500 млн євро на розміщення біженців.

"Ми подумали, що ми могли б зробити це дешевше, швидше й ефективніше. Це була наша відправна точка, і від цього ми відштовхувалися при запуску Refugeehero.com", - сказав Улел.

Сайт зареєстрував близько 1500 переглядів в понеділок, у вівторок інтерес до нього невпинно зростав.

Нагадаємо, в рамках подолання міграційного кризи Європейський Союз планує створити єдину систему прикордонної охорони, задіявши на кордонах сили швидкого реагування.

В цьому році Європу чекає близько мільйона заявок на надання притулку, з яких від 350 до 450 тисяч можуть бути задоволені.

22 вересня в ході екстреного засідання в Брюсселі глави МВС країн ЄС домовилися перерозподілити 120 тисяч біженців.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: