Старші міністри уряду Мей хочуть її відставки - The Guardian

22 лютого, 20:51
375
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Старші міністри уряду Мей хочуть її відставки - The Guardian - фото

ЕРА

Тереза Мэй

Старші міністри британського уряду хочуть, щоб прем'єр-міністр Тереза Мей пішла у відставку після місцевих виборів у травні, повідомляє The Guardian.

Міністри хочуть, щоб Мей дозволила новому лідеру провести наступний етап переговорів щодо Brexit.

Згідно з пропозицією міністрів, Мей повинна піти у відставку незабаром після завершення першого етапу переговорів щодо Brexit. В іншому випадку вона ризикує зіткнутися з вотумом недовіри в кінці року.

Міністри вважають, що Мей повинна оголосити план свого відходу після результатів місцевих виборів, що дозволить консерваторам влітку поборотися за лідерство.

Нагадаємо, що 15 січня британський парламент не підтримав угоду про умови виходу Великої Британії з ЄС, раніше схвалену лідерами 27 країн-членів ЄС. Глава Європейської комісії Жан-Клод Юнкер назвав угоду "кращою" угодою, на яку Лондон міг би розраховувати.

Глава Європейської ради Дональд Туск заявив, що ЄС не переглядатиме угоду по Brexit.

Остаточний вихід Великої Британії з Євросоюзу запланований на 29 березня 2019 року. Після цього починається 21-місячний перехідний період - до кінця 2020 року. Перехідний період може бути продовжений лише один раз, проте поки невідомо, якою може бути його максимальна тривалість.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською