Бетмен і діснеївські мультфільми. Стало відомо, які костюми до Хелловіну популярні в США в цьому році

29 вересня 2016, 15:05
170
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Бетмен і діснеївські мультфільми. Стало відомо, які костюми до Хелловіну популярні в США в цьому році - фото

Американці витратять $3,1 млрд на святкові костюми

В цьому році американці найчастіше вибирають для дітей до святкування Хеллоуїна (31 жовтня) образи супергероїв (6,4%), принцес (5,8%), тварин (4,9%), зомбі (2,9%), свідчать дані Національної федерації роздрібної торгівлі (National Retail Federation, NRF)

Зокрема, особливою популярністю користуються персонажі Зоряних воєн, фільмів та коміксів про Бетмена, мультфільму Холодне серце, передає Інтерфакс-Україна.

Тварин віддають перевагу наряджати гарбузами (10,1%) або хот-догами (8%), персонажі коміксів і всяка нечисть також користуються популярністю.

Дорослі у віці від 18 до 34 років віддають перевагу героям і лиходіям коміксів про Бетмена, костюмах відьом і тварин. Американці старші за 35 років воліють пародіювати відомих політиків.

За даними NRF, американці в 2016 році витратять в цілому $3,1 млрд на святкові костюми, в тому числі для дітей і домашніх тварин.

Зазначається, що витрати жителів США на святкування Хеллоуїна зростуть у 2016 році на 21,7%, з $6,9 млрд до $8,4 млрд і досягнуть рекордного рівня за всі 11 років збору даних.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал