США мають намір знайти реальне, всеосяжне і тривале рішення іранської загрози - Помпео

9 травня 2018, 00:31
331
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Майк Помпео

Державний секретар США Майк Помпео заявив, що Сполучені Штати мають намір працювати зі своїми союзниками над спільним рішенням, що допоможе заблокувати не тільки ядерну програму Тегерана, але і розробку нових балістичних ракет та загрозливу активність Ірану в регіоні.

"Після виходу з іранської угоди, ми будемо працювати з нашими союзниками, щоб знайти реальне, всеосяжне і тривале рішення іранської загрози. Ми маємо спільну зацікавленість з нашими союзниками в Європі та у всьому світі, щоб не допустити, щоб Іран розвивав ядерну зброю", - йдеться у офіційній заяві Помпео, опублікованій на сайті Держдепартаменту США.

Він зазначив, що зусилля США будуть набагато ширшими, ніж просто відповідь на ядерну загрозу.

"Ми будемо працювати разом з партнерами над виключенням загрози балістичної програми Ірану; припинення його терористичної діяльності по всьому світу; а також блокування його загрозливій активності на Близькому Сході та за його межами", - наголосив Помпео.

За словами держсекретаря, у той час, коли це відбуватиметься, "санкції набуватимуть повного ефекту і нагадають іранському режиму про дипломатичну та економічну ізоляцію, спричинену його безрозсудною та злочинною діяльністю".

Нагадаємо, що 8 травня президент США Дональд Трамп заявив про вихід з угоди  щодо ядерної програми Ірану і анонсував нові санкції проти іранського режиму.

Історична угода щодо іранської ядерної програми від 2015 року передбачає зняття частини санкцій з Ірану в обмін на обмеження його можливостей по збагаченню та зберіганню ядерних матеріалів.

Дивіться також 

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект