США зафіксували пік еміграції з РФ за останні двадцять років

2 коментувати
Після свого повернення на президентску посаду, Володимир Путін приступив до закручування гайок всередині держави

Після свого повернення на президентску посаду, Володимир Путін приступив до закручування гайок всередині держави

Влада США зафіксувала пік політичної еміграції з РФ за останні двадцять років, повідомляє Radio Free Europe Radio Liberty

Так, згідно з даними Департаменту внутрішньої безпеки США, опублікованими у відповідності з Законом про свободу інформації, кількість нових клопотань про надання притулку в США росіянами досягла свого найвищого рівня за більш ніж два десятиліття.

Подібна активізація міграційних процесів пов'язана з посиленням загальної внутрішньополітичної атмосфери в РФ, посиленням корупції, а також дискримінації та насильства щодо сексуальних меншин.

Наголошується, що російські громадяни подали 1454 нових клопотань про надання притулку в 2015 фінансовому році, який завершується 30 вересня 2015 року.

У матеріалі зазначено, що це на 50 відсотків більше порівняно з 2014 роком і в кілька разів перевершує дані 2012 року, коли нинішній президент Володимир Путін знову повернувся до Кремля. Зокрема, після свого повернення на президентску посаду, Путін приступив до закручування гайок і почав посилювати законодавство щодо неурядових організацій.

Відзначимо, що в опублікованих даних не вказані мотиви заявників, які шукають притулку за океаном. Однак, швидше за все, стійкий ріст обумовлений в тому числі і втечею з РФ представників ЛГБТ - спільноти.

Нью-Йоркський адвокат Олена Шаусова каже, що вона в 2015 році направила значну кількість запитів на імміграцію від росіян, і цей процес пришвидшила  анексія Криму в минулому році.

"Вони звертаються до мене і кажуть: Ну, ми не можемо жити там більше. Як ми можемо іммігрувати?" - говорить адвокат, зазначаючи, що більшість її клієнтів це або ЛГБТ або ті, яких переслідують за їхні політичні погляди.

Раніше повідомлялося, що згідно з даними Держдепартаменту, заявки на участь в американській лотереї грін-карт (вид на проживання в США), в цьому році подали 265,086 росіян. При цьому, громадяни РФ можуть отримати лише 4 тисячі 100 тисяч потенційних грін-карт.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: