США ввели санкції проти королів злочинного світу

22 грудня 2017, 19:42
69
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

До списку санкцій внесли десятьох "злодіїв в законі" 

Фото: Treasury Department via Twitter

Міністерство фінансів США ввело персональні санкції проти десяти кримінальних авторитетів і двох компаній, які пов'язані з великими транснаціональними злочинними операціями 

Під американські санкції потрапили Захарій Калашов (Шакро Молодий), Василь Христофоров (Воскрес), Камчибек Колбаєв (Камчі Бішкекський), Лаша Шушанашвілі (Лаша Руставський), Владислав Леонтьєв (Вадик Білий), Юрій Пічугін (Пічуга), Володимир Тюрін (Тюріков), Гафур Рахімов, Алімжан Тохтахунов (Тайванчик) і Рубен Татулян (Робсон).

Санкції також введені проти компаній Vesna Hotel and SPA і Novyi Vek Media, які належать Рубену Татуляну.


Фото: Treasury Department via Twitter Фото: Treasury Department via Twitter


У Мінфіні США наголосили, що "злодії в законі" стоять за величезною злочинною організацією, яка поширилася по всьому колишньому Радянському Союзу, Європі та США. Вони займаються такими злочинами, як відмивання грошей, вимагання, хабарництво та грабіж.

Згідно з умовами санкцій, американським громадянам і компаніям забороняється вести з ними бізнес, а активи "злодіїв в законі" на території США заморожуються.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів США ввело санкції проти колишнього командира Беркуту Сергія Кусюка за порушення прав людини, згідно з "законом Магнітського".

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект