Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

США видворяють 12 представників російських спецслужб при ООН

27 березня, 09:27
258
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами Хейлі, 12 членів російської місії в ООН займалися шпигунством

США висилають 12 представників російських спецслужб з російської місії в ООН, повідомила постпред США при організації Никкі Хейлі.

За словами американського дипломата, російські агенти зловживали своїм привілеєм проживання в США і займалися шпигунською детальністю, яка завдає шкоди нацбезпеці.

Хейлі також нагадала, що окремо президент США Дональд Трамп розпорядився вислати 48 співробітників російських спецслужб, які працювали під дипломатичним прикриттям, а також закрити Генконсульство РФ в Сіетлі.

Раніше повідомлялося, що США вирішили вислати 60 російських дипломатів через отруєння в Британії колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ РФ оголосило персонами нон грата 23 британських дипломата, а також наказало припинити діяльність Британської ради в зв'язку з неврегульованістю його діяльності.

Ці заходи були прийняті у відповідь на висилку російських дипломатів з Великій Британії в зв'язку з застосуванням хімічної зброї в британському Солсбері. Лондон вважає, що за отруєнням токсичною речовиною Новачок колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії стоїть Москва. Кремль заперечує свою причетність до цього.


4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були знайдені без свідомості на лавці в торговому центрі Maltings в Солсбері. Вони й досі знаходяться в критичному стані.