США відкликали двох дипломатів з Куби через "таємничі травми" - AP

8 червня 2018, 22:24
409
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ілюстративне фото

Фото: topwar.ru

США відкликали двох співробітників дипломатичного представництва на Кубі для обстеження через можливу черепно-мозкову травму, повідомили The Associated Press відразу три американські чиновники.

За словами джерела в Держдепартаменті, обидва випадки вважаються "можливо новим", але поки що не були "підтверджені з медичної точки зору".

Два інші чиновники заявили, що потерпілих привезли на обстеження в Пенсільванський університет, лікарі якого вивчали минулорічні випадки на Кубі, а також нові в консульстві США в Китаї.

Нагадаємо, що з Китаю відправили кількох американських дипломатів і членів їхніх сімей для проходження медичного обстеження. Дипломати протягом останнього місяця відчували нездужання, яке, викликане, ймовірно, акустичним впливом мікрохвильового випромінювача.

У Китаї американський дипломат отримав травму мозку через "аномальних звуків"

У 2017 році на Кубі щонайменше 22 американські дипломати і члени їх сімей постраждали в результаті таємничих "акустичних атак".

Крім того, подібні симптоми, які включають запаморочення, головний біль і нудоту, були виявлені у десяти з 27 дипломатів Канади і членів їх сімей.

Президент США Дональд Трамп поклав відповідальність за низку акустичних атак на Кубу.

АP опублікувало запис "акустичної атаки" на дипломатів США на Кубі

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект