США провели невдале випробування протиракетної системи в Тихому океані

1 лютого 2018, 02:13
635
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Штати невдало випробували систему ПРО в Тихому океані

Збройні сили США провели випробування протиракетної системи класу повітря-повітря в Тихому океані, під час яких не вдалося збити навчальну ракету, запущену з полігону на Гаваях, повідомляє Reuters з посиланням на джерело в адміністрації США.

Виступаючи на умовах анонімності, чиновник повідомив, що навчальна ракета SM-3 Block IIA стартувала з випробувального майданчика Aegis Ashore на Гаваях. Однак її не вдалося збити іншою ракетою, випущеною з літака.

Випробування проходили з ракетою-винищувачем, розробленою компанією Raytheon Co, яка застосовується для ураження ракет середнього радіусу дії і розробляється спільно з Японією.

Як повідомляється, Агентство протиракетної оборони США не прокоментувало результати випробування, однак підтвердило їх факт.

"Агентство протиракетної оборони і персонал військово-морського флоту США, який працює у складі випробувального комплексу протиракетної оборони Aegis Ashor (AAMDTC), провели польові випробування з використанням навчальної реактивної ракети SM-3 Block IIA, запущеної з Тихоокеанського ракетного полігону в Кауаї (Гаваї) у середу вранці", - повідомили в агентстві.

Reuters також нагадує, що випробування з перехоплення ракет у червні минулого року також зазнали невдачі. Аналогічні тести, проведені на початку 2017 року, були успішними, відзначає агентство.

Нагадаємо, США успішно провели випробування системи протиракетної оборони THAAD.

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 15:08
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект