США оголосили про вихід із Ради ООН із прав людини

20 червня 2018, 01:21
1839
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На думку американської сторони, Рада проявляє упередженість по відношенню до Ізраїлю

Сполучені Штати виходять із Ради ООН з прав людини, про це під час прес-конференції оголосили постпред США при ООН Ніккі Хейлі і держсекретар Майк Помпео, повідомляє прес-служба Держдепартаменту США на сторінці в Twitter.

"Коли організація підриває наші національні інтереси і інтереси наших союзників, ми не будемо її співучасником", - сказав Помпео.

Як передає Reuters, постпред США при ООН Ніккі Хейлі пояснила, що таке рішення у Вашингтоні ухвалили у зв'язку з тим, що "занадто довго Рада з прав людини була захисником правозахисників".

"Ми пішли на цей крок тому, що наша прихильність не дозволяє нам залишатися частиною лицемірної і корисливої організації, що знущається над правами людини", - продовжила американський постпред.

Раніше Bloomberg з посиланням на два інформованих джерела повідомив, що адміністрація Трампа планує увечері у вівторок, 19 червня, оголосити про свій вихід із Ради з прав людини ООН.

Нагадаємо, що постійний представник США в ООН Ніккі Хейлі раніше заявляла, що США розглядають можливість припинити свою участь у Раді ООН з прав людини. Вона пояснила, що США "важко прийняти" той факт, що п'ять резолюцій Ради ООН були спрямовані проти Ізраїлю, який є союзником Штатів.