США можуть запровадити санкції проти ще 13 росіян

26 лютого 2018, 08:01
609
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мінфін США розгляне питання про можливе запровадження санкцій щодо 13 росіян, заявив Стівен Мнучін

Міністерство фінансів США розгляне питання про можливе запровадження санкцій щодо 13 росіян, проти яких Мін'юст США раніше висунув звинувачення у справі про втручання в президентські вибори 2016 року.

Про це заявив глава Мінфіну США Стівен Мнучін, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми продовжуємо вивчати втручання (РФ) у вибори. Я можу тільки додати, що ми тісно співпрацюємо із ФБР за інформацією щодо недавнього позову, і, в разі необхідності, ми розглянемо запровадження санкцій проти осіб на основі інформації, яка у них є", - зазначив Мнучін.

Раніше офіційний представник Держдепартаменту Гізер Нойєрт допустила можливість запровадження санкцій відносно росіян, проти яких були висунуті звинувачення у справі про втручання в президентські вибори.

16 лютого США висунули офіційні звинувачення 13 громадянам і трьом організаціям в Росії за втручання в президентські Серед обвинувачених - бізнесмен Євген Пригожин, якого вважають людиною, близькою до президента Росії Володимира Путіна.

Пригожина пов'язують з компанією "Агентство інтернет-досліджень" - "фабрикою тролів", працівники якої пишуть платні пропагандистські коментарі. "Агентство інтернет-досліджень", а також компанія Пригожина Конкорд згадуються в документах Мін'юсту США.