США можуть розмістити в Німеччині системи ПРО - Reuters

1 червня 2018, 19:26
234
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Випробування системи протиракетної оборони THAAD на Алясці

Збройні сили США розглядають можливість розгортання системи протиракетної оборони THAAD в Німеччині на тлі зростання напруженості між Заходом і Росією, повідомляє Reuters з посиланням на два інформовані джерела.

Американський чиновник повідомив, що Пентагон обговорив з німецькими військовими можливість розміщення комплексу THAAD на авіабазі Рамштайн у Німеччині, де базується командування ВПС США в Європі і об'єднане командування ВПС НАТО.

"Це стане ще одним політичним посланням європейцям про те, що ми серйозно ставимося до захисту наших союзників", - сказав чиновник.

За словами джерела, Німеччина, швидше за все, не буде заперечувати проти розміщення американських систем THAAD. Інше джерело підтвердило, що німецькі чиновники розглядають розміщення THAAD як посилення захисту цивільного населення.

США випробували протиракетну систему THAAD: знищена ракета середньої дальності

За словами співрозмовника агентства серед німецьких військових, пропозиція включає розміщення додаткових радарів, щоб краще відстежувати і контролювати потенційні загрози, а також використання ракет-перехоплювачів за необхідності.

У Міністерстві оборони США не підтвердили інформацію про зміцнення обороноздатності Європи за рахунок американських радарів. "На даний час не передбачається розміщувати системи THAAD в Німеччині", - сказав офіційний представник Пентагону Ерік Пехон.

Нагадаємо, що уряд Литви звернувся до влади США з проханням розгорнути на території країн Балтії більше зенітно-ракетних комплексів в рамках операції НАТО щодо стримування Росії.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект