Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Справа Скрипаля: поліція встановила найбільш вірогідне джерело зараження

28 березня, 22:52
3705
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Скрипалі вперше стикнулися з отрутою у себе вдома

Британська поліція прийшла до висновку, що колишній російський розвідник Сергій Скрипаль і його дочка Юлія могли зазнати впливу нервово-паралітичної речовини через вхідні двері в своєму будинку.

Згідно з результатами експертизи, на вхідних дверях за адресою проживання Скрипалів фахівці виявили найвищу концентрацію токсичної речовини.

"На даному етапі нашого розслідування ми вважаємо, що Скрипалі вперше вступили в контакт з нервово-паралітичною речовиною через їх вхідні двері", - сказав представник відділу з боротьби з тероризмом в лондонській поліції Дін Хейдон.

Поліцейські мають намір провести ретельний обшук в прилеглих районах в рамках розслідування і як запобіжний захід.

[see_also]

У Великобританії отруїли колишнього шпигуна з Росії: всі подробиці

[/see_also]

Нагадаємо, що 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі Maltings в Солсбері. Вони досі знаходяться в критичному стані.

Британське слідство встановило, що Сергій Скрипаль і його дочка були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження, розробленою в СРСР в 1970-х роках. Вона відома під назвою Новачок. Британія поклала відповідальність за інцидент на Росію.

[see_also]

Новачок в автомобілі: всі версії замаху на Скрипаля

[/see_also]