Справа Чайки: Латвія взялася перевірити свої банки щодо відмивання грошей російських чиновників

0 коментувати
Латвійські органи фіннагляду закликали авторів фільму про Чайку поділитися інформацією

Латвійські органи фіннагляду закликали авторів фільму про Чайку поділитися інформацією

Влада Латвії вирішила перевірити інформацію про причетність місцевих банків до відмивання грошей кримінальної структури генпрокурора РФ Юрія Чайки, опубліковану Фондом боротьби з корупцією Олексія Навального

Як повідомляє Російська служба BBC, у зв'язку з цим латвійські органи фінансового нагляду закликали авторів документального фільму Чайка поділитися наявною інформацією.

Як говорилося в розслідуванні ФБК, гроші, зароблені сином російського генпрокурора Артемом Чайкою, проходили "класичну відмивочну схему".

"Їх переводили в один із латвійських банків, там вони переміщалися з рахунку на рахунок, поки їх не переводили в Швейцарію на сімейні рахунки Чайок", - повідомлялося у фільмі-розслідуванні.

За словами представниці латвійської Комісії з ринку фінансів і капіталу Еліни Авотині, її відомство вже поінформовано про розслідуванні Фонду Навального.

"Ми поінформовані про це відео і аналізуємо інформацію про угоди, більшість з яких проходили більше 10 років тому... Кожне таке повідомлення створює потенційний ризик для репутації банківської системи Латвії, тому ми ретельно вивчимо інформацію, що прозвучала в публічному просторі, і проведемо необхідні перевірки", - повідомила вона.

Нагадаємо, раніше Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального опублікував викривальний документальний фільм про корупцію в державних органах РФ, очолювану Генеральним прокурором країни Юрієм Чайкою.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: