Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Працівники Білого дому підписали угоди про конфіденційність на вимогу Трампа - WP

19 березня, 01:09
693
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп зобов'язав високопоставлених працівників Білого дому підписати угоди про конфіденційність, повідомляє газета Washington Post.

Як пише видання, у перші місяці після інавгурації Трамп зобов'язав високопоставлених працівників Білого дому підписати угоди про конфіденційність. Зазначається, що деякі з чиновників спочатку відмовилися, але під тиском Райнса Прібуса, який обіймав на той момент посаду керівника апарату Білого дому, підписали.

Видання наголошує, що в їхнє розпорядження потрапив чорновий варіант угоди, доступу до остаточної версії немає.

Згідно з чернеткою документа, працівник Білого дому має виплатити штраф федеральному уряду за будь-яке несанкціоноване розкриття "конфіденційної" інформації, яка визначається як "вся непублічна інформація, яку я дізнаюся або до якої отримую доступ під час моїх офіційних обов'язків на службі уряду Сполучених Штатів у штаті Білого дому", включаючи "спілкування... з представниками преси" і "з працівниками федеральних, державних і місцевих органів влади".

У чернетці угоди зазначається, що заборона діє на розкриття конфіденційної інформації в будь-якій формі, в тому числі "публікацію творів художньої літератури, що містять будь-які згадки про діяльність Білого дому, федеральних агентств, іноземних урядів або інших організацій, взаємодіючих з урядом Сполучених Штатів, що засновані на конфіденційній інформації".

Газета зазначає, що чорновий документ має на увазі збереження конфіденційності та після закінчення терміну перебування Трампа на посаді президента.

Головне

Світ/Країни

Вчора, 23:48

article_img
Сербія попросила скликати Раду безпеки ООН через ситуацію в Косові

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися