Собчак прокоментувала сварку з Жириновським на теледебатах

28 лютого 2018, 22:20
1721
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ксенія Собчак назвала лідера ЛДПР клоуном і хамом

Кандидат в президенти Російської Федерації Ксенія Собчак прокоментувала конфлікт з кандидатом від ЛДПР Володимиром Жириновським під час теледебатів.

"Перебуваю під яскравим враженням від телеефіру з Володимиром Вольфовичем Жириновським. Мені навіть довелося злегка збризнути дідуся холодною водою, щоб зняти напад, а то бідолаха прямо зайшовся в лихослів'ї. Напевно, з боку це виглядало сумно. А якщо трішки обдумати те, що сталося, стає ще сумніше", - написала вона в своєму Instagram.

За словами Собчак, Жириновський майже 30 років грає роль "загороджувального загону, який все перетворює в цирк і безглуздість". Вона наголосила, що російська влада спеціально використовує Жириновського, щоб унеможливити будь-який серйозний діалог між кандидатами.

Перебуваю під яскравим враженням телеефіру з Володимиром Вольфовичем Жириновським. Мені навіть довелося злегка збризнути дідуся холодною водою, щоб зняти напад, а то бідолаха прямо зайшовся в лихослів'ї. Напевно, з боку це виглядало сумно. А якщо трішки обдумати те, що сталося, стає ще сумніше. У 90-х, коли Жириновський видерся на політичну сцену, здавалося, що це не таке вже страшне зло: у країни все попереду, і вже одного клоуна і хама ми як-небудь витримаємо. Минуло чверть століття, а нічого нового, крім клоуна і хама, - правда, сильно постарілого - з нами не сталося. І сьогодні він продовжує грати цю сумну роль, тільки для того, щоб іншим кандидатам було складно говорити про справді важливі речі. Його спеціально тримають на будь-яких виборах президента як заградотряд, який все перетворює в цирк і безглуздість. Все це дуже і дуже сумно насправді... :(

Публікація від Ксенія Собчак (@xenia_sobchak)

Нагадаємо, що лідер ЛДПР Володимир Жириновський під час словесної перепалки з Ксенією Собчак втратив над собою контроль, перейшов на нецензурну лексику і зажадав від ведучого вигнати її зі студії. У свою чергу Собчак у відповідь на образи облила Жириновського водою.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53