Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Смоленська катастрофа: в крилі літака стався вибух до зіткнення з березою

10 січня, 19:09
2807
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ліве крило літака Ту-154М зруйнував вибух

Ліве крило літака Ту-154М, який розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року, було знищене в результаті внутрішнього вибуху, а не зіткнення з березою.

Про це заявив експерт підкомісії Міністерства національної оборони Польщі в справах повторного дослідження Смоленської авіакатастрофи Франк Тейлор, передає Польське радіо.

Згідно з комюніке, існувало кілька джерел вибуху - в крилі, в так званому слоті і в центроплані, що підтвердив аналіз механізму удару дверей об землю. Сумнозвісна смоленська береза не мала впливу на первинне руйнування крила.

Нагадаємо, що комісія з розслідування Смоленської катастрофи знайшла докази двох вибухів на борту літака ТУ-154М.

10 квітня 2010 року під Смоленськом, РФ, розбився літак Ту-154М, на якому президент Польщі Лех Качинський з дружиною та представники вищого командування і політичних партій Польщі летіли на траурні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі.

У результаті авіакатастрофи загинули всі 96 осіб, включаючи сімох членів екіпажу. Незважаючи на те, що, згідно з висновками Міждержавного авіаційного комітету, причиною катастрофи стали неправильні дії екіпажу, багато хто побачив в аварії руку Москви.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 03:40

article_img
Євросоюз відмовив Британії в повторних переговорах щодо Brexit

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися