Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Смоленська катастрофа: у трунах 77 жертв виявили останки тіл інших людей

10 квітня, 08:43
3219
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Польські експерти також виявили підміну двох тіл жертв Смоленської катастрофи

Під час проведення ексгумації та судмедекспертизи тіл 77 жертв Смоленської катастрофи виявили 69 фрагментів тіл 26 осіб, які були в трунах інших людей.

Про це повідомила речниця Національної прокуратури Польща Єва Бялик, пише РАР.

Крім того, під час дослідження виявили підміну двох тіл. Також в гробах виявили багато сторонніх предметів: гумові рукавички, пакети, пляшки та інші речі.

За словами представника польської прокуратури, в 90% випадків документація з проведення судмедекспертиз жертв в Москві містить грубі помилки.

Польські експерти, які проводили ексгумацію 77 тіл загиблих, підготували генетичні, токсикологічні та гістопатологічні експертизи. Лабораторії у Великій Британії, Італії та Північній Ірландії мають провести фізико-хімічні експертизи на предмет наявності слідів вибухових матеріалів.

Раніше експерти заявили, що ліве крило літака Ту-154М було знищено внаслідок внутрішнього вибуху, а не зіткнення з березою.


10 квітня 2010 року під Смоленськом у Росії розбився літак Ту-154М, на якому президент Польщі Лех Качинський з дружиною та представники вищого командування та політичних партій Польщі летіли на траурні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі. Унаслідок авіакатастрофи загинули всі 96 осіб, включно із сімома членами екіпажу.

Головне

Світ/Країни

Вчора, 23:48

article_img
Сербія попросила скликати Раду безпеки ООН через ситуацію в Косові

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися