Скотленд-Ярд оприлюднив офіційне звернення Юлії Скрипаль

11 квітня 2018, 23:09
5115
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Юлія Скрипаль заявила, що не потребує допомоги посольства РФ

Постраждала в результаті отруєння нервово-паралітичним газом Юлія Скрипаль заявила, що знаходиться в безпеці і на даний момент не має потреби в допомозі російських дипломатів в Великій Британії.

Про це йдеться в зверненні Скрипаль, оприлюдненому на сайті Скотленд-Ярду.

"Я знаю про контакти російського посольства, яке люб'язно запропонував мені допомогу. На даний момент я не бажаю скористатися їх послугами, але, якщо я передумаю, я знаю, як з ними зв'язатися", - йдеться в заяві від імені Скрипаль.

Вона також подякувала своїй двоюрідній сестрі Вікторії за її турботу, але попросила не приїжджати і не намагатися зв'язатися. Юлія наголосила, що ні у кого, в тому числі Вікторії Скрипаль, немає повноважень говорити від її імені або імені її батька, колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля.

Вона також попросила ЗМІ утриматися від інтерв'ю і спроб зв'язатися з нею. "На даний момент я не хочу спілкуватися з пресою або засобами масової інформації. Я звертаюся до їх розуміння і терпіння, поки я намагаюся звикнути до мого нинішнього становища", - сказала вона.

Юлія Скрипаль додала, що продовжує страждати від наслідків впливу нервово-паралітичної речовини. За її словами, Сергій Скрипаль продовжує перебувати в лікарні у важкому стані.

"Найголовніше, що я в безпеці і відчуваю себе краще, але я поки недостатньо здорова", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, що 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі Maltings в Солсбері.

29 березня стало відомо, що Юлія Скрипаль пішла на поправку. 9 квітня її виписали з лікарні і перевели у військовий госпіталь. 6 квітня в лікарні повідомили, що Сергій Скрипаль вийшов з критичного стану. Він добре реагує на лікування і "швидко одужує".

Уряд Великої Британії оголосив, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження, розробленою в Росії. Вона відома під назвою Новачок.

[see_also]

Новачок в автомобілі: всі версії замаху на Скрипаля

[/see_also]

У результаті Британія оголосила дипломатичні санкції, виславши з країни 23 російських дипломатів. На знак солідарності ще понад 20 країн світу, в тому числі США, оголосили персонами нон грата більше сотні російських розвідників, які працювали під дипломатичним прикриттям.

[see_also]

Ізгой всесвітнього масштабу: які країни вже вирішили вислати російських дипломатів
Хочемо бути мостом з Росією. Які країни не підтримали ізоляцію Москви

[/see_also]