Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Скасування потягів і перебої в роботі аеропортів: у Франції протестують залізничники і співробітники Air France

23 квітня, 10:48
158
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Франції страйкують залізничники і співробітники Air France

У Франції проходить акція протесту залізничників і співробітників Air France, які незадоволені умовами праці.

За даними французької державної залізничної корпорації SNCF, буде скасовано близько 60% швидкісних потягів TGV, 60% приміських потягів і приблизно 70% не швидкісних міжміських потягів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Страйки французьких залізничників тривають вже кілька місяців. Вони мають намір проводити страйки до кінця червня, але акції проходять з перервами. Учасники страйків незадоволені планами уряду країни позбавити їх особливого статусу, який гарантує їм низку привілеїв і пільг, в тому числі ранній вихід на пенсію.

Крім того, очікується, що через страйк персоналу авіакомпанії Air France буде здійснюватися з перебоями робота повітряного транспорту і аеропортів. В опублікованій напередодні заяві Air France повідомила, що в понеділок виконає 75% рейсів.

У страйку візьмуть участь близько 30% пілотів авіакомпанії, приблизно 20% бортпровідників і 13% співробітників відділу наземного забезпечення Air France.

Співробітники Air France так само, як і французькі залізничники, провели вже кілька страйків, втрати від яких оцінюються в більш ніж 200 мільйонів євро. Вони вимагають підвищення заробітної плати на 6%, в той час як керівництво компанії називає це неможливим, з огляду на складну фінансову ситуацію і високу конкуренцію в галузі.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 03:40

article_img
Євросоюз відмовив Британії в повторних переговорах щодо Brexit

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися