Скандинавські країни можуть бойкотувати ЧС з футболу в Росії

20 березня 2018, 20:44
766
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ілюстративне фото

Швеція і Данія розглядають можливість відмови офіційних осіб від поїздки на Чемпіонат світу з футболу 2018 року в Росії у зв'язку з отруєнням колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля та його дочки в британському Солсбері, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на західні ЗМІ.

У МЗС Швеції заявили, що владою обговорюється бойкот офіційних осіб Чемпіонату світу з футболу. Такої ж позиції дотримуються і в Данії.

Нагадаємо, що президент Польщі Анджей Дуда відмовився взяти участь в урочистій церемонії відкриття ЧС-2018 з футболу в Росії.

Уряд Ісландії також розглядає питання про бойкот Чемпіонату світу з футболу в Росії в знак солідарності з Великою Британією через отруєння Скрипаля.

4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі в Солсбері. За даними Лондона, вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження, розробленою в СРСР в рамках проекту Новачок.

Велика Британія поклала відповідальність за інцидент на Росію і прийняла рішення про висилку з країни 23 російських дипломатів.

Крім того, британські міністри і члени королівської родини не поїдуть на Чемпіонат світу з футболу в 2018 році в Росію.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект