Сили Асада атакують Східну Гуту, попри гуманітарну паузу

28 лютого 2018, 18:01
184
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Наслідки обстрілів Східної Гути

У середу, 28 лютого, сирійські урядові війська продовжили наземний наступ на підконтрольні сирійським повстанцям райони Східної Гути під Дамаском, незважаючи на запропонований Росією режим п'ятигодинного припинення вогню.

За словами спостерігачів Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, під час гуманітарної паузи не було авіаударів, однак після обіду поновилися обстріли з важкого озброєння, передає Reuters.

Ціллю сьогоднішньої наземної атаки був район Хауш-ель-Давахра в східній частині підконтрольної повстанцям території.

Крім того, Москва і Дамаск сьогодні звинуватили повстанців у обстрілі гуманітарного коридору. Повстанці заперечують, заявляючи, що люди не покинуть Східну Гуту, тому що бояться уряду.

[See_also]

Новий Алеппо. Як Східна Гута стає ще одним символом війни в Сирії

[/See_also]

Нагадаємо, щодня з 27 лютого з 09:00 до 14:00 в Східній Гуті вводяться гуманітарні паузи для виходу мирного населення із зони бойових дій.

За останніми даними, авіанальоти і артилерійські обстріли передмістя Дамаска Східної Гути з боку режиму сирійського президента Башара Асада тривають з 18 лютого. В результаті загинули щонайменше 519 осіб. За даними правозахисників, в авіанальотах бере участь російська бойова авіація.