Сі Цзіньпін закликав китайські ЗМІ посилити глобальний вплив

1 коментувати
Сі Цзіньпін відвідав три головні китайські ЗМІ

Сі Цзіньпін відвідав три головні китайські ЗМІ

Китайські державні ЗМІ повинні краще підносити китайську історію світу і повинні стати більш впливовими на міжнародній арені

Про це, як передає Reuters, заявив лідер КНР Сі Цзіньпін у п'ятницю, 19 лютого, під час відвідування трьох головних китайських ЗМІ.

"Китайські ЗМІ, включаючи телебачення, радіо та інтернет, поширилися по всьому світу завдяки державному стимулюванню, щоб боротися з негативним чином Китаю, який подається через світові ЗМІ", - заявив лідер КНР.

Зокрема, як зазначає агентство, китайське держінформагентство Сіньхуа відкрило десятки бюро новин по всьому світу, Центральне телебачення Китаю (CCTV) запустило 24-годинний канал англійською мовою в США, а офіційна газета China Daily створила декілька регіональних видань по всьому світу.

Сі Цзіньпін заявив, що Китай повинен збільшити свою здатність вести міжнародні трансляції, посилювати свій голос на світовій арені і "розповідати історію Китаю".

Крім того, за його словами, Китай повинен створити флагманське ЗМІ з сильним міжнародним впливом, орієнтоване на зарубіжну аудиторію.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: