Дельта-штам коронавірусу. В Британії за добу зафіксували найбільшу з лютого кількість хворих на COVID-19

24 червня 2021, 00:14

МОЗ Великої Британії повідомило, що за останню добу в країні було зафіксовано рекордне з лютого число нових хворих на коронавірус COVID-19.

Про це повідомляє Sky News.

За добу було зафіксовано 16 135 нових хворих, 19 осіб померли. Останній раз такі високі показники були 6 лютого - тоді за добу захворіло 18 262 особи.

Різке зростання нових хворих у Великій Британії, в якій повністю вакцинували більше 60% населення, пов'язують з новим штамом коронавірусу.

Відео дня

11 травня ВООЗ класифікувала варіант коронавірусу B. 1.617 (Дельта), який був виявлений у Індії, як «тривожний». Там заявили, що є докази того, що цей штам є більш заразним і, ймовірно, нечутливим до антитіл. Штам Дельта викликає більш серйозні симптоми, зокрема біль у животі, нудоту, блювоту, втрату апетиту, втрату слуху та болі в суглобах.

За даними НАН, цей штам коронавірусу в 1,6 рази заразніший, ніж штам Альфа, в 2,26 рази частіше призводить до госпіталізації, а ризик реанімації при інфікуванні збільшується в 1,45 рази.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко говорив, що в Індії, Великій Британії, Португалії та Росії найбільша циркуляція штаму Дельта. МЗС закликало українців відкласти поїздки в ці країни.

Україна з 25 червня вирішила посилити правила в'їзду в країну громадян Індії, Великої Британії, Португалії та Росії.

Слухайте подкаст на цю тему
Показати ще новини
Радіо NV
X