Школярів, які застрягли в печері у Таїланді, навчають підводному плаванню

4 липня 2018, 17:48
581
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Водолазам знадобилося три години, щоб дістатися до дітей

У Таїланді члени рятувальної команди проводять прискорений навчальний курс з плавання і дайвінгу для дітей і їхнього 25-річного тренера, які застрягли в затопленій печері.


Школярі перебувають в печері вже 11 днів. Їх виявили на 9-й день пошуків живими, але виснаженими. На даний момент вони забезпечені медикаментами та продуктами харчування. Самостійно вибратися з печери вони не можуть, так як через зливи вхід до неї виявився затопленим.


Як передає Bangkok Post, експерти оцінили умови для їхньої безпечної евакуації. Це завдання, за словами місцевої влади, буде непростим.

"Течія дуже сильна, а простір вузький. Для порятунку дітей необхідно багато людей. Тепер ми вчимо дітей як плавати і пірнати", - сказав віце-прем'єр-міністр Правіт Вонгсуван, додавши, що якщо рівень води впаде і течія ослабне, то їх зможуть швидко вивести з печери.

Експерти кажуть, що водолазам знадобилося три години, щоб дістатися до хлопчиків, заблокованих приблизно в 4 км від входу в печеру.

Нагадаємо, що 23 червня в провінції Чіанграй на півночі Таїланду в популярній серед туристів печері Кхао Луанг зникли 12 підлітків-футболістів і їхній тренер.

Вони були знайдені 2 липня - через дев'ять днів після зникнення. Пошуково-рятувальні роботи були ускладнені через підняття рівня води і бруду.

Печера регулярно затоплюється під час сезону дощів, який триває до вересня - жовтня. Тому діти можуть залишитися в печері на кілька місяців.

[Gallery]

Знайдена в печері Таїланду футбольна команда може залишитися там на місяці

[/Gallery]