Середній розмір хабара в Росії виріс майже в три рази

1 коментувати
Середній розмір хабара в Росії виріс майже в три рази
Фото: Наталія Кравчук / НВ
Середній розмір хабара в Росії за період з 1 вересня 2014 року по 31 серпня 2015 року виріс майже в три рази до 613 тисяч рублів

Ці відомості містяться в документі Корупція в Росії: незалежна річна доповідь Всеросійської антикорупційної громадської приймальні "Чисті руки", представленому Асоціацією адвокатів Росії за права людини.

Згідно з документом, відчутно зросла корупція в російській судовій системі, яка займає перше місце за кількістю скарг громадян. При цьому за звітний період, за даними асоціації, суттєво збільшився середній розмір хабара за кримінальним процесам, сягнувши близько 3 млн руб. У цивільних справах сума винагороди не змінилася, залишившись в межах 650 тис. руб., передає Deutsche Welle.

Друге місце за кількістю скарг займають правоохоронні органи. Якщо середній розмір хабара в поліції становить 5000 рублів, то мінімальна винагорода за відмову в порушенні кримінальної справи коштує вдвічі дорожче.

У доповіді також аналізується корупція в регіональних органах виконавчої влади та зазначається, що після значної перерви знову почали надходити скарги на каральну психіатрію і корупційний складник при її застосуванні.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: