Сенатори вимагають від Трампа запровадити санкції проти фігурантів "кремлівського списку"

13 лютого 2018, 07:39
1391
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Білий дім несерйозно ставиться до російської загрози, заявив Бен Кардін

У США троє сенаторів від Демократичної партії - Бен Кардін, Боб Менендес і Шеррод Браун - внесли проект резолюції, який передбачає нові санкції щодо Росії відповідно до закону Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій.

Як повідомляє Politico, оголошене наприкінці січня рішення адміністрації не запроваджувати нові санкції проти Росії під приводом того, що вже вжиті заходи працюють ефективно, викликало обурення у демократів.

"Відсутність серйозності, яку проявила адміністрація перед обличчям явної загрози національній безпеці,... викликає тривогу, так не може продовжуватись", - йдеться в заяві Кардіна щодо резолюції.

Видання зазначає, що закон дозволяє адміністрації Трампа не поспішати з новими санкціями, проте міністр фінансів Стівен Мнучін раніше заявив, що секретна частина так званого "кремлівського списку" частково ляже в основу нових санкцій США.

30 січня Міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховані імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

Всього в списку вказано 210 імен: 114 високопоставлених російських чиновників і 96 олігархів.

"Кремлівська доповідь" складена відповідно до закону Про протидію противникам США за допомогою санкцій, який був ухвалений в Сполучених Штатах влітку 2017 року. Санкції було посилено через тривалу агресію проти України, а також через втручання в президентські вибори в США 2016 року.