Принц Ендрю відмовився співпрацювати зі слідчими США у справі Епштейна

28 січня 2020, 15:33

Син королеви Єлизавети II принц Ендрю відмовився співпрацювати зі слідчими в США у справі мільярдера Джеффрі Епштейна, якого звинувачували в сексуальному насильстві над неповнолітніми і організації проституції.

Як заявив прокурор Джеффрі Берман, прокуратура і ФБР хотіли б допитати принца Ендрю і зв'язувалися з його адвокатами, але принц повністю відмовляється співпрацювати зі слідством, повідомляє The Guardian.

Відео дня

До того, як йому було поставлено питання про принца Ендрю, прокурор заявив, що слідство триває, і зараз розшукуються люди, які допомагали Епштейну і поставляли йому дівчат для сексу.

"Джеффрі Епштейн не міг цього робити поодинці, і запевняю вас, що в розслідуванні цієї справи вже досягнутий певний прогрес", - додав прокурор.

Букінгемський палац заявив, що не коментуватиме цю справу, так як цим займаються адвокати принца.

Нагадаємо, в листопаді 2019 року принц Ендрю оголосив, що тимчасово відмовляється від своїх офіційних обов'язків як члена королівської сім'ї.

Причиною стала дружба принца з з американським мільярдером Джеффрі Епштейном, якому в липні були пред'явлені звинувачення в сексуальному торгівлі неповнолітніми. У серпні Епштейн наклав на себе руки.

Скандал навколо зв'язків між принцом Ендрю і Епштейном розгорівся після інтерв'ю принца, в якому той заявив, що не шкодує про дружбу з мільярдером.

Принца Ендрю самого звинувачували в сексуальних відносинах з 17-річною дівчиною, з якою його познайомив Епштейн, але він ці звинувачення відкинув.

Показати ще новини
Радіо NV
X