Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Сейм Литви оголосив імпічмент депутату, який приймав претенденток на посаду його асистентки в готелі

12 січня, 17:10
338
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Депутат Кястутіс Пукас говорив в Сеймі, що дівчата приходили в готель, щоб ознайомитися з комп'ютерами

У Литві обвинувачений жінками в сексуальних домаганнях депутат Кястутіс Пукас відмовився від мандата, після того, як Сейм розпочав розгляд питання про позбавлення його мандата.

Про це 12 січня повідомляє Delfi.

11 січня Пукас просив перенести голосування в Сеймі через від'їзд за кордон його адвоката Аушри Ручене. Але його колеги вирішили проігнорувати це прохання, оскільки Пукас і захисниця знали про майбутнє голосування заздалегідь.

Справу Пукас розглядав Конституційний суд. Судді вирішили, що депутат порушив Конституцію і свою присягу, коли переслідував свою асистентку і інших дівчат, які претендували на цю вакансію.

"Суд прагнув до популярності, слідуючи за великим скандалом, який зробили, але підстав немає", - заперечував усі звинувачення проти себе після рішення суду парламентарій.

На попередньому засіданні Сейму про позбавлення його недоторканності депутат заявив, що не скоював злочинів, а його провини незначні. За його словами, дівчата приходили в готель Сейму, щоб ознайомитися з розташованою там комп'ютерною технікою.

Крім того, Пукаса звинувачували в порушенні правил зберігання зброї.

Сексуальні домагання для України актуальні? Думки відомих українців