Саудівська Аравія заявила про перехоплення трьох ракет з Ємену

11 квітня 2018, 19:58
833
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Засоби ППО перехопили ракети в Ер-Ріяді і південних містах

У середу, 11 квітня, сили протиповітряної оборони Саудівської Аравії збили щонайменше три балістичні ракети, які були випущені єменськими хуситами по трьох містах.

Як передає Reuters, ракети були перехоплені засобами ППО над столицею Ер-Ріяд і південними містами Джизан і Наджран. Повідомлення про руйнування або жертви поки не надходили.

У заяві хуситів вказується, що ракети були випущені по Міністерству оборони в Ер-Ріяді і об'єкту національної нафтової компанії Saudi Aramco в Наджрані. Компанія заявила, що її об'єкти працюють в звичайному режимі.

Запуск ракет послідував після того, як сили арабської коаліції збили два дрони хуситів в містах Джизан і Абха.

Раніше НВ повідомляло, що 11 квітня сили протиповітряної оборони Саудівської Аравії перехопили балістичну ракету над столицею Ер-Ріяд.

Збройний конфлікт у Ємені триває з 2014 року. З одного боку, в ньому беруть участь повстанці-хусити з шиїтського руху Ансар Алла і лояльна екс-президенту Алі Абдаллі Салеху частина армії. Їх підтримує Іран. З іншого боку, в конфлікті беруть участь урядові війська і формування, лояльні президентові Абду Раббо Мансуру Хаді. Вони отримують підтримку з повітря і на землі від арабської коаліції на чолі з Саудівською Аравією.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект