Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Саркозі: Мене звинувачують без пред'явлення будь-яких доказів

22 березня, 14:40
137
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Саркозі відкинув звинувачення у фінансових маніпуляціях

Колишній президент Франції Ніколя Саркозі відкинув звинувачення у фінансових махінаціях під час своєї передвиборчої кампанії в 2007 році.

Про це повідомляє DW.

"Мене звинувачують без пред'явлення будь-яких доказів, а лише за заявами Каддафі та його сім'ї", - зазначив Саркозі.

Він також назвав помилковим заяву французького бізнесмена ліванського походження Зіяда Такіеддіном про те, що той був посередником під час передачі валіз з грошима від лівійської сторони в МВС Франції, яке тоді очолював Саркозі. Гроші нібито використовувалися для фінансування його кампанії.

Раніше повідомлялося, що колишньому президенту Франції Ніколя Саркозі висунули звинувачення в корупції та незаконному фінансуванні виборчої кампанії в 2007 році, в тому числі з коштів покійного лівійського диктатора Муаммара Каддафі.

Нагадаємо, 21 березня у Франції завершили допит колишнього президента Ніколя Саркозі. Допит Саркозі тривав два дні - 20 і 21 березня з перервою на відпочинок. Наразі відомо, що Саркозі відпустили з-під варти.

Розслідування можливих порушень під час фінансування виборчої кампанії Саркозі в 2007 році, серед іншого щодо залучення коштів від лідера Лівійської Джамахірії Муаммара Каддафі, триває у Франції з 2013 року.