Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Саакашвілі пообіцяв повернутися до Грузії та "покінчити з мафією"

3 квітня, 11:24
488
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Саакашвілі має намір "покінчити з мафією" в Грузії

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі планує після президентських виборів повернутися до країни.

Про свої плани Саакашвілі заявив у відеозверненні до грузинського народу, поширеному його партією Єдиний національний рух, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні економічне становище в Грузії катастрофічне. Причина - в розгулі мафії, яку очолює Іванішвілі. (Мільярдер, колишній прем'єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі)", - зазначив Саакашвілі.

Він наголосив, що має намір впритул зайнятися зміною влади в Грузії.

"Ми покінчимо з цією мафією, після чого в першу чергу будуть підвищені пенсії та зарплати вчителям і поліцейським. Ми покінчимо з цією владою в цьому ж році, після президентських виборів", - додав Саакашвілі.

Нагадаємо, в 2017 році Міхеіла Саакашвілі позбавили громадянства України. Формальна причина - недостовірні дані в анкеті для отримання громадянства.

На момент прийняття рішення про позбавлення громадянства Саакашвілі перебував за кордоном. Незважаючи на це, він зміг повернутися в Україну. В цьому йому допомогли прихильники, які влаштували прорив через польсько-український кордон у Львівській області.

В Україні Саакашвілі оштрафували за незаконний перетин кордону. Він намагався через Державну міграційну службу отримати статус біженця або особи, яка потребує додаткового захисту. Однак йому було відмовлено.

12 лютого його видворили до Польщі за процедурою реадмісії та заборонили в'їзд в Україну на три роки - до 13 лютого 2021 року.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 03:40

article_img
Євросоюз відмовив Британії в повторних переговорах щодо Brexit

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися