РосЗМІ додзвонилися до одного з підозрюваних у замаху на Скрипалів - аудіо

12 вересня 2018, 16:51
3069
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Людина, яку РосЗМІ назвали Олександром Петровим, пообіцяла дати коментар на наступному тижні

У середу, 12 вересня, російські пропагандистські ЗМІ опублікували аудіозапис, на якому, як стверджується, відображено голос Олександра Петрова, якого Лондон вважає одним з виконавців замаху на Сергія Скрипаля та його дочку у Солсбері.

На ньому чутно, як він відмовляється коментувати висунуті йому Великобританією звинувачення, обіцяючи відповісти на всі питання пізніше.

"Щодо коментарів, можна, щоб потім? Коментарі я поки не даю. Наступного тижня, я думаю", - сказав голос на запису.

Зазначимо, що раніше глава Кремля Володимир Путін заявив, що російським спецслужбам відоме місцезнаходження Олександра Петрова і Руслана Бошірова - другого підозрюваного у хімічній атаці у Солсбері.

"Ми звичайно, подивилися, що це за люди. Ми знаємо, хто вони такі. Сподіваюся, вони самі з'являться і самі про себе все розкажуть. Це буде краще для всіх", - сказав він, додавши, що обидва росіянина нібито цивільні.

Як повідомлялося, після  розкриття особ співробітників ГРУ, яких Лондон вважає виконавцями замаху на Скрипалів, глава британського уряду Тереза Мей поклала провину за цей злочин на вище керівництво РФ.

[gallery]

Опубліковані фото росіян, підозрюваних у замаху на Скрипаль в Солсбері

[/gallery]

Крім того, міністр безпеки Великобританії Бен Уоллес заявив, що відповідальність за хіматаку у Солсбері несе глава Кремля Володимир Путін.


Нагадаємо, 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці у торговому центрі Maltings у Солсбері, після чого були госпіталізовані до реанімації.

Вони, а також ще кілька випадкових громадян, зазнали впливу отруйної речовини нервово-паралітичної дії.

Уряд Великої Британії заявив, що нервово-паралітичну речовину військового походження, якою було отруєно сім'ю Скрипалів, розроблена у Росії, і відома під назвою Новачок.

У підсумку Британія оголосила санкції, виславши з країни 23 російських дипломатів. На знак солідарності ще понад 20 країн світу, у тому числі США, оголосили персонами нон грата понад сотню російських шпигунів, які працювали під дипломатичним прикриттям.

Після цього, у кінці липня, подібний інцидент стався в Еймсбері, в 15 км від Солсбері, де зі свого будинку були госпіталізовані 45-річний Чарлі Роулі і 44-річна Дон Стерджесс. Пізніше стало відомо, що жінка померла у лікарні. Чоловік же отямився після "невеликого, але вагомого поліпшення".

За даними експертів, пара також зазнала впливу речовини Новачок.

У поліції заявили, що робочою лінією того, що сталося вважається нецілеспрямований замах. Швидше за все, пара британців постраждала від залишків речовини Новачок, якою були отруєні колишній офіцер ГРУ та його дочка.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
18 грудня 2018, 13:49
Лонгріди
thumb img
Спецпроект