Роскосмос назвав причину збою запуску ракети з космодрому Восточний

19 травня 2016, 13:32
Комісія Роскосмоса назвала причину перенесення запуску ракети-носія з космодрому "Восточний", пише Медуза з посиланням на заяву відомства

Зокрема, комісія, яка вивчала причину перенесення першого запуску з космодрому, прийшла до висновку, що зрив старту стався через несправність одного з кабелів наземної кабельної мережі апаратури системи управління стартового комплексу.

Відео дня

В свою чергу причиною несправності кабелю стала помилка, допущена при розробці конструкторської документації при перекладі креслень з паперового носія в електронну форму.

Комісія рекомендувала НВО автоматики, яке виготовило кабель, "вжити заходів щодо нерозповсюдження допущеного конструкторського дефекту документації по інших замовленнях", а також "щодо недопущення і своєчасного виявлення помилок при створенні електронних конструкторських і технологічних документів".

Перший пуск з нового космодрому "Восточний" повинен був відбутися 27 квітня у 05:01. Днем раніше ракету-носій Союз-2.1а освятив єпископ Благовіщенський і Тинденський Лукіан.

Однак, 27 квітня пуск був перенесений на добу. Джерела уточнили, що команда на запуск була перервана на останній хвилині перед стартом і це сталося з технічних причин.

При цьому, під час будівництва космодрому робочі неодноразово оголошували голодування через невиплати зарплати.

Показати ще новини
Радіо NV
X