Російський уболівальник вибачився перед журналісткою DW за інцидент у прямому ефірі

22 червня 2018, 08:01
1461
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Вболівальник вибачився перед репортером DW за інцидент в прямому ефірі

Російський уболівальник, який поцілував і схопив за груди журналістку DW Жюльєт Гонсалес Теран, яка висвітлювала Чемпіонат світу з футболу в Москві, вибачився перед нею.

Як повідомляє DW, чоловік, який назвав себе Русланом, прийшов в московський корпункт DW і по скайпу попросив у журналістки вибачення за те, що трапилося.

"Я діяв легковажно і не подумав, що мій вчинок збентежить і шокує вас... Я знаю, що ваша робота важка, і я сподіваюся, що ви більше ніколи не зіткнетеся з подібним інцидентом у вашій кар'єрі. Мені правда дуже шкода", - заявив росіянин.

Жюльєт Гонсалес Теран прийняла його вибачення.

Чоловік пояснив, що "опинився в ситуації, яка була невірно інтерпретована".

"Я посперечався з другом, що зможу поцілувати в щічку репортера під час прямого ефіру. Неподалік я побачив репортера - це виявилася Жюльєт. Я почекав, поки почнеться прямий ефір, підбіг, поцілував її і швидко покинув кадр. Піднявся галас навколо цього непорозуміння, і невдалий жарт з поцілунком в щічку переріс в сексуальне домагання", - розповів він.

Раніше повідомлялося, що Жюльєт Гонсалес Теран висвітлювала Чемпіонат світу з футболу в Росії. Під час прямого включення до неї підійшов невідомий чоловік, поцілував її в щоку і схопив за груди.

Ця історія викликала великий резонанс в ЗМІ. Журналістка, її колеги по DW і багато інших розцінили подію як сексуальне домагання.