Російський суд відмовився допитати Кадирова у справі Нємцова

2 коментувати
Жанні Нємцовій вже вдруге відмовили в допиті Кадирова
Фото:facebook.com

Жанні Нємцовій вже вдруге відмовили в допиті Кадирова

Московський суд відмовився задовольнити скаргу дочки Бориса Нємцова, яка вимагала допитати Рамзана Кадирова та інших високопоставлених посадових осіб Чечні у справі про вбивство її батька

Суддя Олена Ленська заявилаа, що не може визнати переконливими доводи адвоката родичів Бориса Нємцова Вадима Прохорова, так як згідно з законом ніхто не має права втручатися в хід розслідування, повідомляє РБК.

"Питання про проведення слідчих дій або оперативно-розшукових дій слідчий визначає самостійно", — оголосила суддя.

Під час засідання Прохоров сказав, що ще 22 квітня він звернувся з клопотанням до керівника слідчої групи Слідчого комітету Росії Ігорю Краснову і попросив допитати товариша по службі головного фігуранта справи Заура Дадаєва — Руслана Геремеева і його родичів, а також керівника Чечні Рамзана Кадирова.

Прохоров зазначив, що слідство частково задовольнило це клопотання. Слідство визнало необхідність допиту Руслана Геремеева, але не змогло його знайти.

"Розслідування вбивства Нємцова тягнеться вже майже вісім місяців, над розкриттям справи б'ються кращі слідчі, але результату немає, — сказав Прохоров. — Ні замовники, ні організатори так і не знайдені, у справі поки є лише виконавці".

Прохоров також додав, що всі обвинувачені — вихідці з Чечні, куди і тягнеться слід злочинців, на його думку. Правозахисник додав, що слідчі не повинні безпідставно відмовляти у допиті важливих свідків. До того ж, конфлікт між Нємцовим і Кадировим тягнеться ще з 2002 року.

Представник слідчої групи Сергій Жданов в суді просив відмовити у задоволенні клопотання потерпілих. На його думку, підстав для допиту високопоставлених чиновників у слідства немає, а сам факт знайомства чи наявність родинних зв'язків не може стати підставою для допиту.

Це вже друга відмова Жанні Нємцовій у допиті Кадирова.

Також повідомлялося, що Темерлан Эскерханов, обвинувачений у вбивстві Бориса Нємцова, заявив про тиск на нього в Басманному суді, де розглядається клопотання слідства про продовження йому арешту.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: