Російський омбудсмен Москалькова висадила з машини журналіста прямо під час інтерв'ю

1 коментувати
Москалькова намагалася заборонити публікацію взятого у неї інтерв'ю
Фото: og.ru

Москалькова намагалася заборонити публікацію взятого у неї інтерв'ю

Уповноважений з прав людини в РФ, генерал-майор МВС Тетяна Москалькова висадила з автомобіля кореспондента видання Новая газета Павла Канигіна, який, за її словами, ставив "однобокі" питання

Як розповів сам журналіст, цієї зустрічі він домагався більше місяця.

"Мене не покидало відчуття, що я спілкуюся з однієї зі спеціальних служб, а не з офісом федерального омбудсмена. У відповідь на офіційний запит про інтерв'ю працівники апарату уповноваженого, наприклад, навіть попросили доставити в приймальню Тетяни Москалькової останні десять номерів нашої газети "для ознайомлення з виданням", - розповів він.

Однак після півгодини інтерв'ю хід бесіди Москалькову перестав влаштовувати.

"Омбудсмен Москалькова перервала наше інтерв'ю на 33-й хвилині, назвавши мої запитання "однобокими", а потім і зовсім висадила мене з машини. А вже через годину вона відшукала мене знову, попросивши не публікувати інтерв'ю, в якому, на її думку, "виглядає погано, не по-справжньому", - заявив Канигін.

У той же час редакція видання вирішила не відмовлятися від публікації матеріалу.

"Спроби скасувати публікацію продовжилися і далі - шляхом непублічного тиску на редакцію. Нова газета поважає права кожного співрозмовника. Однак у державного чиновника є не тільки права, але й обов'язки - як мінімум інформувати суспільство про результати своєї діяльності. Саме тому редакція вважає важливим публікацію цієї бесіди з омбудсменом", - зазначили в НГ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що новим уповноваженим з прав людини при президенті РФ стала генерал-майор МВС Тетяна Москалькова.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: