Російський олігарх Дерипаска повернув орендовані літаки через санкції США

11 травня 2018, 10:35

Російський олігарх Олег Дерипаска повернув три орендованих ним приватні літаки, оскільки більше не може ними користуватися через санкції США.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на компанію Freestream, якій доручено продати ці літаки.

Йдеться про три літаки Gulfstream G550, вартість кожного з них становить близько $50 мільйонів, якщо йдеться про новий літак. Два з них виставлені на продаж за ціною $29,95 млн за кожен.

Відео дня

Директор компанії Freestream Аліреза Іттіхадіех розповів, що літаки належали Credit Suisse і Raiffeisen.

За його словами, контрольовані Дерипаскою фірми взяли лайнери в оренду через приватну компанію.

Іттіхадіех додав, що літаки використовувало "вище керівництво, включно із самим Дерипаскою".

"Він під санкціями, його компанії під санкціями, йому доведеться повернути літаки. Йому доведеться достроково розірвати договір оренди у межах санкцій", - сказав директор Freestream, не уточнивши, які саме санкційні вимоги діють в цьому випадку.

Агентство пов'язує продаж літаків із впливом санкцій США на бізнес Дерипаски.

У компанії Русал, що належить Дерипасці, відмовилися від коментарів.

Нагадаємо, 6 квітня США запровадили санкції проти семи російських олігархів, включно із Олегом Дерипаскою, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній. Особам, які потрапили до чорного списку, заборонено в'їзд до США, а американським фірмам і громадянам - будь-які операції з ними та приналежними їм компаніями.

Глава Мінфіну США Стівен Мнучін пояснив запровадження нових санкцій тим, що російські олігархи і еліти отримують вигоду від діяльності влади РФ, які ведуть підривну і деструктивну політику по всьому світу, серед іншого продовжують окупувати Крим і провокують насильство на сході України.

Показати ще новини
Радіо NV
X