Російський депутат просить Чайку перевірити TripAdvisor через визнання Криму частиною України

2 коментувати
Чайка буде перевіряти TripAdvisor через визнання Криму частиною України
Фото: geocrimea.com

Чайка буде перевіряти TripAdvisor через визнання Криму частиною України

Депутат Держдуми РФ від Справедливої Росії Олег Міхеєв скерував офіційний запит Генпрокурору РФ Юрію Чайці, у якому просить перевірити американську компанію TripAdvisor через визнання нею Криму частиною України

"незважаючи на те, що Республіка Крим повернулася до складу Росії вже два роки тому, дана організація визначає Крим як один із суб'єктів України, а не РФ", - цитує російського депутата ТАСС

Міхеєв у своєму запиті також припустив, що позначення Криму частиною України може бути "прикрою помилкою" або участю "комерційної організації у політичній діяльності".

Російський депутат вимагає "проведення повноцінної перевірки на предмет встановлення ознак небажаності діяльності зазначеної організації на території РФ", а також "направити пропозиції щодо вдосконалення законодавства в даному питанні, виходячи з практики, що склалася у правоохоронних органах".

Він також нагадав, що раніше вже скеровував генпрокурору РФ запит "щодо розміщення компанією Coca-Cola в цілях реклами зображення карти Росії, на якій була відсутня низка територій (у тому числі Калінінградська область, Курильські острови, Республіка Крим)".

Раніше повідомлялося, що американська компанія Coca-Cola на своїй офіційній сторінці російського представництва у соцмережі ВКонтакте вибачилася перед росіянами за публікацію карти Росії, на якій був відсутній Крим, Калінінградська область і Курильські острови.

"Шановні учасники спільноти! Ми приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалася. Карта виправлена! Сподіваємося на ваше розуміння", – говорилося в повідомленні компанії.

Після того, як на цю ситуацію звернули увагу ЗМІ, всі записи і коментарі на цю тему видалили зі сторінки співтовариства.

В українському представництві компанії "приєднання" Криму до РФ назвали технічною помилкою російського агентства, яке розробляло контент і розміщувало його в соцмережах.

У свою чергу, центральный офіс американської компанії Coca Cola заявляє, що агентство, яке розробляло карту Росії в рамках різдвяної кампанії, внесло зміни в зображення без їхнього відома та узгодження.

6 січня, у посольстві України в США відбулася зустріч керівника вашингтонського офісу компанії Coca-Cola з послом України, в ході якої представники компанії офіційно вибачилися за публікацію російським представництвом карти Росії, на якій був присутній півострів Крим.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: