Російських хакерів вважають причетними до атак на німецьких політиків

22 вересня 2016, 00:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Російських хакерів вважають причетними до атак на німецьких політиків - фото

Однієї з цілей хакерів була партії Ангели Меркель

Видання The Telegraph повідомляє, що в Німеччині почнеться розслідування серії кібератак на сервера політичних партій та окремих депутатів

Розвідувальне агентство BSI побоюється, що російські хакери можуть шукати інформацію, яка може вплинути на результати наступних парламентських виборів.

Напади також можуть бути пов'язані з хакерськими атаками з Росії, які відбувалися на адресу Гілларі Клінтон.

"Комп'ютерні атаки були здійснені на офіси кількох членів парламенту Німеччини, а також регіональні відділення Союзу християнських демократів, партії Ангели Меркель та на партії-конкуренти. Нові атаки було вчинено через кілька місяців після того, як спецслужби Німеччини звинуватили Росію в причетності до попередньої хакерської атаки на Бундестаг у минулому році", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше сайт WikiLeaks опублікував масив електронних листів Демократичної партії з подробицями, що стосуються президентських перегонів і її учасників.

При цьому у виборчому штабі кандидата в президенти США Гілларі Клінтон пояснили витік даних атакою пов'язаних із Росією хакерів, які зламали поштові сервери в інтересах Дональда Трампа, кандидата від республіканців.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал