Російські хакери можуть планувати атаки перед Олімпійськими іграми 2018 - ЗМІ

12 січня 2018, 07:57
367
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Російські хакери можуть відповісти на відсторонення Росії від участі в Олімпійських іграх

Російські хакери можуть планувати атаки на антидопінгові агентства у відповідь на відсторонення Росії від участі в Олімпійських іграх 2018 у Південній Кореї, пише Reuters з посиланням на дослідників американської компанії з кібербезпеки ThreatConnect.

За даними експертів, були помічені ранні ознаки підготовки російських хакерів. Зазначається, що протягом місяця були створені три веб-домени, які імітують домени Всесвітнього антидопінгового агентства, антидопінгового агентства США і Олімпійської ради Азії.

У ThreatConnect заявили, що прямих доказів подальшого протиправного використання доменів поки немає, проте вони можуть стати основою для майбутніх атак.

Крім того, дослідники побачили в таких діях схожість з методами, які вже використовувала російська хакерська група Fancy Bear в 2016 році. Тоді її учасників звинуватили в крадіжці конфіденційної медичної інформації про спортсменів Олімпійських ігор з США.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет відсторонив збірну Росії від участі в Олімпійських іграх 2018 у Південній Кореї. Ці санкції запроваджено у відповідь на допінгові скандали і державну підтримку цієї політики.

Також  МОК довічно заборонив колишньому міністру спорту РФ Віталію Мутку (нині віце-прем'єр Росії) і його екс-заступнику Юрію Нагорних відвідувати Олімпійські ігри.

Зимові Олімпійські ігри 2018 пройдуть в Пхенчані (Південна Корея). У них також візьмуть участь спортсмени з КНДР.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект