Російські банкіри очікують ослаблення рубля через юань, що девальвував

0 коментувати
Говорити про дуже серйозну девальвацію зарано

Говорити про дуже серйозну девальвацію зарано

За прогнозами російських банкірів, коливання курсу юаня можуть посприяти ослабленню рубля

За словами представника інвестиційного департаменту Далекого Сходу банку ВТБ24 Дар'ї Єрмаченко, Китай рухає курс юаня через погіршення торгового балансу. "Враховуючи, що Китай - великий споживач сировинних ресурсів і великий торговий партнер Росії, ці фактори можуть сприяти ослабленню рубля", - цитує Єрмаченко ТАСС.

При цьому вона зазначила, що поки що зарано говорити про дуже серйозну девальвацію, оскільки зниження юаня склало 3%, а це не можна порівняти з девальвацією рубля більш ніж на 50%.

Нагадаємо, Народний банк Китаю три дні поспіль девальвував національну валюту - юань.

Курс юаня вперше був знижений на 1,9% 11 серпня. Хоча китайський регулятор назвав цю дію "разовою акцією", вже на наступний день курс опустився ще на 1,6%. Це призвело до різкого падіння курсів акцій на світовому ринку.

Аналітики вважають, що ослаблення курсу юаня покликане сприяти пожвавленню китайського експорту, який у липні обвалився на 8,3% в річному обчисленні.

12 серпня через ослаблення китайської валюти зведений індекс валют emerging markets (ринки, що розвиваються) впав до мінімального рівня з 2011 року. Зазначимо, до цієї групи країн входить також і Росія.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: