Російське видання видалило колонку спікера СК РФ про "тисячолітній план" Кремля, з поясненням непереможності росіян

0 коментувати
З сайту зникла першоквітнева колонка представника СК РФ про непереможність Росії

З сайту зникла першоквітнева колонка представника СК РФ про непереможність Росії

Сайт російського видання Вечірній Челябінськ видалив опубліковану раніше статтю офіційного представника СК РФ Володимира Маркіна "Доля Росії або Таємний Тисячолітній План"  

Як повідомляє Slon.ru, стаття Маркіна була опублікована на офіційній сторінці СК РФ і на сайті Вечірнього Челябінська 1 квітня. У своєму Twitter спікер цього російського відомства заявив, що челябінська газета є єдиним виданням, яке наважилося опублікувати його колонку.

Зокрема, стаття присвячена інформаційній війні, яка нібито була розгорнута в західній пресі проти Росії. В ній Маркін стверджує, що у російської влади є "Таємний Тисячолітній План", що пояснює інформаційну політику Кремля.

"Найголовніша Таємниця нашого Плану, чому ніякі вороги ніколи нас не переможуть, – це неможливість заразити наших людей нелюбов'ю до людей, до сусідів, розпалити воєнний психоз або націоналістичний чад. Нехай навіть не сподіваються, що на інформвійну ми відповімо симетрично, почнемо брехати і маніпулювати, грубіянити, деградувати. Право, правда і готовність за них боротися – ось наша головна зброя у війні за довіру всіх людей доброї волі", – нібито написав Маркін.

Також в цьому матеріалі коментується процес над українською льотчицею Надією Савченко, Маркін нібито пише, що "не заступитися за неї грантоїди не можуть, це їх хліб з маслом в рамках західної інформвійни на колишній Україні".

Випусковий редактор челябінської газети Марина Антіпова не змогла назвати Slon Magazine причину зникнення цієї колонки.

Представник прес-служби СКР сказала РБК, що колонка Маркіна є авторським матеріалом і прес-служба його ніяк не коментує.
 

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: