Російська журналістка Латиніна розповіла про причини зростання насильства у своїй країні

0 коментувати
Країна, яка розстрілювала троцькістів та бухарінців, ніколи не пускала і не пустить насильство на самоплив - Юлія Латиніна
Фото: Darja Vorontsova via Facebook

Країна, яка розстрілювала троцькістів та бухарінців, ніколи не пускала і не пустить насильство на самоплив - Юлія Латиніна

Знаменита російська журналістка Юлія Латиніна в інтерв'ю журналу Новое Время розповіла про причини зростання насильства у своїй країні

"У Росії в останні роки виникли банди "штурмовичків". Вони б'ють журналістів, активістів і правозахисників, зривають протести та "антиросійські" заходи. Але усі ці "серби", НОДи, ПВК Вагнера - це абсолютний фейк", - вважає вона.

Латиніна порівнює такі угруповання із комітетами на захист миру, які діяли нібито незалежно, але насправді ними керувала комуністична партія.

"Країна, яка розстрілювала троцькістів та бухарінців, ніколи не пускала і не пустить насильство на самоплив. Єдине, що було важливо Радянському Союзу тоді і Росії зараз, - це створення ілюзії незалежності і використання корисних ідіотів", - наголошує вона.

На думку журналістки, використання таких груп дозволяє Кремлю дистанціюватися від їхньої діяльності і заявляти "ні, ми тут ні до чого, це все якісь інші люди роблять".

"Такі групи реалізують багато такого, що Кремль формально не замовляв, а також речі, які Кремлю відверто неприємні. Наприклад, такі, як вбивство Бориса Нємцова", - каже Латиніна.

Вона зазначає, що схему із "самостійними" фахівцями з насильства російська влада вже використовувала на Донбасі, а в Росії зараз відбувається "внутрішній Донбас".

"..в міру скорочення можливостей експорту насильства на зовнішні ринки, а також з метою зміцнення власного піару та власного іміджу це насильство розвиватиметься на ринку, де у нього явно немає конкурентів. Тобто на внутрішньому російському", - говорить Латиніна.

Вона також пов'язує зростання насильства всередині своєї країни з тим, що президент РФ Володимир Путін іде на наступний президентський термін.

"Раніше, коли у нас було багато грошей і телевізора, з президентськими рейтингами було все добре. Але гроші закінчилися, і телевізор закінчився. Центральні канали країни дивляться лише кілька мільйонів росіян. Їх у десятки разів менше, ніж тих, хто подивився в мережі фільм Навального Він вам не Дімон. Зате насильство залишилося", - пояснює те, що відбувається, журналістка.

На думку Латиніної, у Росії прояви насильства будуть зростати в міру збільшення впливу опозиції Путіну.

"Як говорив Сталін, в міру просування до комунізму класова боротьба буде посилюватися - ну ось вона і буде посилюватися", - саркастично зазначає вона.

Читайте повний текст інтерв'ю з Юлією Латиніною у свіжому номері журналу Новое Время - №41 від 10 листопада 2017 року


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: